Technická podpora
Kamera

Kamerové
systémy

AVTECH/CCTV
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
MAZi/NUUO
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Hikvision
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Dahua
Ing. Antonín HORÁK +420 605 295 751 horak@stasanet.cz
Fotopasti
Martin HÁJEK +420 603 294 595 hajek@stasanet.cz
Docházka

Docházkové a přístupové
systémy

Václav NOVÁK +420 775 020 212 novak@stasanet.cz
 
Videotelefony

Domácí
videotelefony

Commax/Farfisa/Tesla
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Jan ZLÁMAL +420 733 355 631 zlamal@stasanet.cz
EZS

Elektronické zabezpečovací
systémy

Jablotron
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
Paradox
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
EPS

Ostatní

+420 272 660 193 podpora@stasanet.cz
Novinky e-mailem! ?
Získejte přístup k novinkám z oblasti bezpečnostní techniky:
  
Archiv

 

Odborné články

Doručovací metody:

GLS Os. odběr

Způsoby platby:

Dobírka Převod Hotově PayPal

Visa MC Maestro PayU

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Paměťové karty

Filtrování podle výrobců
Filtrování podle ceny
Filtrování podle stavu
Top Novinka Tip Výprodej Archiv
Výrobků na stranu: 12 24 48 96 Třetinová galerie Řádky
Třídit podle:  Název Cena
WDD032G1P0A, paměťová karta MicroSDHC 32GB, WD Purple
Western Digital
WDD032G1P0A Kód: ART09265
Paměťová karta MicroSDHC 32GB WD Purple pro kamerové systémy, čtení 80MB/s, zápis 50MB/s, nepřetržitý záznam, vhodná pro venkovní kamery
Katalogová cena bez DPH543 Kč
Vaše cena bez DPH543 Kč
Skladem
1-5 ks
WDD064G1P0A, paměťová karta MicroSDXC 64GB, WD Purple
Western Digital
WDD064G1P0A Kód: ART09266
Paměťová karta MicroSDXC 64GB WD Purple pro kamerové systémy, čtení 80MB/s, zápis 50MB/s, nepřetržitý záznam, vhodná pro venkovní kamery
Katalogová cena bez DPH845 Kč
Vaše cena bez DPH845 Kč
Externí
sklad
DS-3E0109P-E, switch 8x100TX PoE + 1x uplink, 123W, Super PoE-dosah až 250m
HikVision
DS-3E0109P-E Kód: ART06871
switch 8x100TX PoE + 1x uplink, 123W, Super PoE-dosah až 250m
Katalogová cena bez DPH2.115 Kč
Vaše cena bez DPH2.115 Kč
Skladem
6-10ks
DS-3E1310P-E, Web managed switch 8x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 123W, Super PoE (až 250m)
HikVision
DS-3E1310P-E Kód: ART07492
Web managed switch 8x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 123W, Super PoE - dosah až 250m
Katalogová cena bez DPH2.585 Kč
Vaše cena bez DPH2.585 Kč
Skladem
1-5 ks
DS-3E0105P-E, switch 4x100TX PoE + 1x uplink, 58W, Super PoE-dosah až 250m
HikVision
DS-3E0105P-E Kód: ART08508
switch 4x100TX PoE + 1x uplink, 58W, Super PoE-dosah až 250m
Katalogová cena bez DPH846 Kč
Vaše cena bez DPH846 Kč
Skladem
6-10ks
DS-3E0106HP-E, switch 1x 100TX HI-PoE + 3x100TX PoE; 2x 100TX uplink, 60W, Super PoE
HikVision
DS-3E0106HP-E Kód: ART10224 Novinka
switch 1x 100TX HI-PoE + 3x100TX PoE; 2x 100TX uplink, 60W, Super PoE
Katalogová cena bez DPH987 Kč
Vaše cena bez DPH987 Kč
Externí
sklad
DS-3E0108P-E, switch 8x100TX (4x PoE), 58W
HikVision
DS-3E0108P-E Kód: ART09291
switch 8x100TX (4x PoE), 58W
Katalogová cena bez DPH1.058 Kč
Vaše cena bez DPH1.058 Kč
Skladem
1-5 ks
DS-3E0310HP-E, switch 8x100TX PoE (1xHi-PoE- 60W) + 2x Gb, 110W - dosah až 250m
HikVision
DS-3E0310HP-E Kód: ART10225 Novinka
switch 8x100TX PoE (1xHi-PoE- 60W) + 2x Gb, 110W - dosah až 250m
Katalogová cena bez DPH2.327 Kč
Vaše cena bez DPH2.327 Kč
Externí
sklad
DS-3E0505P-E, switch 4xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45, 60W
HikVision
DS-3E0505P-E Kód: ART10226 Novinka
switch 4xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45, 60W
Katalogová cena bez DPH1.293 Kč
Vaše cena bez DPH1.293 Kč
Externí
sklad
DS-3E0508-E, switch 8x 10/100/1000Mbit; bez PoE
HikVision
DS-3E0508-E Kód: ART09615
switch 8x 10/100/1000Mbit; bez PoE
Katalogová cena bez DPH964 Kč
Vaše cena bez DPH964 Kč
Externí
sklad
DS-3E0510P-E, switch 8xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 110W
HikVision
DS-3E0510P-E Kód: ART10227 Novinka
switch 8xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 110W
Katalogová cena bez DPH2.585 Kč
Vaše cena bez DPH2.585 Kč
Externí
sklad
DS-3E0518P-E, switch 16xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 230W
HikVision
DS-3E0518P-E Kód: ART10228 Novinka
switch 16xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 230W
Katalogová cena bez DPH6.275 Kč
Vaše cena bez DPH6.275 Kč
Externí
sklad
DS-3E0526P-E, switch 24xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 370W
HikVision
DS-3E0526P-E Kód: ART10229 Novinka
switch 24xGb PoE + 1x Gb uplink RJ-45 + 1x Gb uplink SFP, 370W
Katalogová cena bez DPH8.954 Kč
Vaše cena bez DPH8.954 Kč
Externí
sklad
DS-3T0306P - Výkonný průmyslový switch - Unmanaged, 4x100M PoE + 2xGB SFP, 120W
HikVision
DS-3T0306P Kód: ART10003
Výkonný průmyslový switch - Unmanaged, 4x100M PoE + 2xGB SFP, 120W
Katalogová cena bez DPH5.969 Kč
Vaše cena bez DPH5.969 Kč
Externí
sklad
DS-3T0310P, Výkonný průmyslový switch - unmanaged, 8x100M PoE + 2xGb SFP, 240W
HikVision
DS-3T0310P Kód: ART10230 Novinka
Výkonný průmyslový switch - unmanaged, 8x100M PoE + 2xGb SFP, 240W
Katalogová cena bez DPH8.766 Kč
Vaše cena bez DPH8.766 Kč
Externí
sklad
Extender EHDMIC11U-TR - přenos HDMI signálu současně s přenosem USB myši a USB klávesnice
HikVision
EHDMIC11U-TR Kód: ART10006
Extender pro přenos HDMI signálu současně s přenosem USB myši a USB klávesnice
Katalogová cena bez DPH3.995 Kč
Vaše cena bez DPH3.995 Kč
Externí
sklad
HK-SFP-1.25G-20-1550 - SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber (copy)
HikVision
HK-SFP-1.25G-20-1550 Kód: ART09970
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber (copy)
Katalogová cena bez DPH729 Kč
Vaše cena bez DPH729 Kč
Externí
sklad
Výrobků na stranu: 12 24 48 96
Třídit podle:  Název Cena
Legenda: Top Novinka Tip Výprodej Archiv