Technická podpora

Ing. Antonín HORÁK +420 605 295 751 horak@stasanet.cz
Fotopasti
Martin HÁJEK +420 603 294 595 hajek@stasanet.cz
Docházka

Docházkové a přístupové
systémy

Václav NOVÁK +420 775 020 212 novak@stasanet.cz
Ing. Zbyněk LUKÁŠ +420 775 020 211 lukas@stasanet.cz

Videotelefony

Domácí
videotelefony

Commax/Farfisa/Tesla
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Jan ZLÁMAL +420 733 355 631 zlamal@stasanet.cz
EZS

Elektronické zabezpečovací
systémy

Jablotron
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
Paradox
EPS

Ostatní

+420 272 660 193 podpora@stasanet.cz
Zde se nacházíte: / Volná místa - | Stasanet.cz
Novinky e-mailem! ?
Získejte přístup k novinkám z oblasti bezpečnostní techniky:

Archiv

Odborné články

Doručovací metody:

GLS Os. odběr

Způsoby platby:

Dobírka Převod Hotově PayPal

Visa MC Maestro PayU

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Volná místa

Pro naše obchodní zastoupení v Praze hledáme obchodního zástupce zodpovědného za aktivní komunikaci se zákazníky, vyhledávání nových obchodních kontaktů a aktivní spoluúčast při organizování školení a prezentací. Očekáváme zkušenost na obdobné pozici, kladný vztah k technice a příjemné vystupování. Nabízíme zázemí mladé dynamické s možností osobního růstu.

Naše společnost je velkoobchodním distributorem bezpečnostních technologií, jako jsou kamerové systémy, zabezpečovací systémy, přístupové systémy, videotelefony a další.

Více informací o společnosti naleznete zde.

Náplň práce:

  • každodenní komunikace se zákazníky
  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • obchodní a technické poradenství
  • organizace prezentací a školení
  • spolupráce při organizační činnosti na provozovně
  • péče o stávající klientelu

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • min. rok praxe na obdobné pozici
  • orientace v IT, telekomunikacích nebo bezpečnostních systémech výhodou
  • přátelské vystupování, komunikativnost
  • asertivitu, odolnost vůči stresu
  • smysl pro zodpovědnost, pečlivost
  • samostatnost
  • dlouhodobou spolupráci
  • časovou flexibilitu
  • alespoň základní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí v mladé dynamické firmě, která působí na několika trzích v Evropě
  • pracovní smlouvu na HPP
  • důkladné zaškolení
  • možnost získávání cenných zkušeností a praxe
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
  • služební automobil pro styk se zákazníky, telefon, počítač
  • motivující finanční ohodnocení skládající se z pevné a pohyblivé části

Místo pracoviště: Praha (Pokorného 14, Praha 9)

Nástup: dohodou

V případě zájmu o pracovní pozici v naší firmě volejte +420 608 944 036 (Šimon Fučík), popř. můžete zaslat Váš životopis na e-mail: job@stasanet.cz