Technická podpora
Kamera

Kamerové
systémy

AVTECH/CCTV
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
MAZi/NUUO
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Hikvision
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Dahua
Ing. Antonín HORÁK +420 605 295 751 horak@stasanet.cz
Fotopasti
Martin HÁJEK +420 603 294 595 hajek@stasanet.cz
Docházka

Docházkové a přístupové
systémy

Václav NOVÁK +420 775 020 212 novak@stasanet.cz
Ing. Zbyněk LUKÁŠ +420 775 020 211 lukas@stasanet.cz
 
Videotelefony

Domácí
videotelefony

Commax/Farfisa/Tesla
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Jan ZLÁMAL +420 733 355 631 zlamal@stasanet.cz
EZS

Elektronické zabezpečovací
systémy

Jablotron
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
Paradox
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
EPS

Ostatní

+420 272 660 193 podpora@stasanet.cz
Novinky e-mailem! ?
Získejte přístup k novinkám z oblasti bezpečnostní techniky:
  
Archiv

 

Odborné články

Doručovací metody:

GLS Os. odběr

Způsoby platby:

Dobírka Převod Hotově PayPal

Visa MC Maestro PayU

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Neviditelné reproduktory Stealth Acoustics

Neviditelné reproduktory Stealth Acoustics - | Stasanet.cz    Zařadili jsme do nabídky exkluzivní technologii neviditelných reproduktorů americké společnosti Stealth Acoustics.
Katalog ke stažení:
Katalog Neviditelné reproduktory
(PDF / 1 MB)

Exkluzivní technologie neviditelných reproduktorů - kvalitní zvuk, který uslyšíte a nerušeně splyne s Vaším interiérem...

Neviditelné reproduktory Stealth Acoustics přináší výborný zvuk v plném rozsahu a jsou dokonalým řešením pro zcela skrytý audio systém pro domácí kino, vysoce výkonné dvoukanálové poslechové systémy nebo ozvučení dalších místností vašeho domu nebo bytu.

Dnešní vícekanálové systémy prostorového zvuku a audio systémy do celého domu vyžadují mnoho reproduktorů umístěných v poslechovém prostředí. Výsledkem může být stále rostoucí počet rušivých mřížek a boxů (vetavěných nebo volně umístěných) reproduktorů, které mohou esteticky narušovat váš životní prostor.

Nároční posluchači vyžadují skvělý zvuk a skvělý vzhled - vysoce výkonné audio systémy, které poskytují dokonalý výkon a nerušeně splynou s prostředím, aniž by jej esteticky rušily.

Stealth Acoustics má v portfoliu všechny součásti nezbytné k navržení a instalaci neviditelných audio systémů:

  • Zcela neviditelné reproduktory s plným frekvenčním rozsahem
  • Zcela neviditelné subwoofery
  • Profesionální zesilovače
  • Kompletní řadu instalačního příslušenství

Nejlepšího výsledku je dosaženo při použití zesilovačů Stealth Acoustics, ale reproduktory fungují velmi dobře také s běžnými zesilovači, zónovými audio systémy nebo AV receivery.

Snadná instalace neviditelných reproduktorů

Připevnění Zakrytí páskou Zatmelení spáry Zbroušení Malování

Proces instalace je jednoduchý jako instalace sádrokartonové záplaty a reproduktory lze zakrýt řadou běžných moderních metod.

Reproduktory jsou osazeny na pevném vstřikově lisovaném rámu a obsahují reproduktory a výhybky, které lze najít u vysoce výkonných reproduktorů. Tato část se montuje přímo do konstrukce rámu. Čelní strana reproduktoru je hladká a odolná a je navržena tak, aby dokonale splynula s okolní sádrokartonovou deskou.

Reproduktory Stealth Acoustics lze usadit do stěny i stropu a okraje panelu reproduktoru budou v jedné rovině s okolní sádrokartonovou deskou. Spáry jsou zakryty páskou a zatmeleny standardními materiály a metodami. Spáry se jednoduše zbrusí a nanese se požadovaná povrchová úprava.

Mezi možné povrchové úpravy patří nátěr klasickou barvou, benátský štuk, lehká omítka, vinylová nebo textilní tapeta. Povrchové úpravy, jako je dýha, jsou také možné.

Ukázka montáží na území České Republiky:

snapshotsnapshotsnapshot snapshot

Byt Praha 2 Vinohrady

V tomto bytě byly instalovány do cihlové stěny neviditelné reproduktory Stealth Acoustic. V obývacím pokoji 2x STEALTH-LR3G a 3x STEALTH-LR6G, v pracovně 2x STEALTH-LR6G. Na obrázcích je ukázán průběh instalace a finální výsledek instalace.

snapshotsnapshotsnapshot

Rezidenční sídlo Středočeský kraj

V této zajímavé a netradiční rezidenci bylo instalováno několik neviditelných reproduktorů Stealth Acoustic, STEALTH-LR6G, STEALTH-LR8G, STEALTH-B30G. Reproduktory byly instalovány do jedinečních stropů. Tím se docílilo, že prostory poskytují maximální komfort z hlediska audiovizulání techniky, přestože žádná audiotechnika není nikde vidět. Dokonce i TV obrazovka byla schována do rámu, který plně koresponduje s interiérem. Nedochází tak k rušení interiéru reproduktory či jinou technikou.

snapshot

Restaurace Potrefená Husa

O tom, že neviditelné reproduktory Stealth Acoustic jsou vhodné nejen do rezidencí, domů a bytů, ale také do komerčních prostor, svědčí instalace v restauraci Potrefená Husa. Zde bylo instalováno několik skrytých reproduktorů STEALTH-LR6G.

Stealth Acoustics je divize společnosti Dimensional Communications – firmy na integraci prvotřídních systémů se sídlem poblíž Seattlu v americkém státě Washington. Požadavky trhu po neviditelném audio řešení v roce 2001 nastartovali rozsáhlý výzkumný a vývojový cyklus, jehož výsledkem byl první model uvedený v roce 2003. Od té doby nadále pracují na zdokonalování kvality zvuku a jednoduchosti instalace jejich výrobků.

Spolehlivé a chráněné

Každý neviditelný reproduktor Stealth Acoustics je ručně vyroben podle náročných norem kvality. Tím je zajištěn spolehlivý dlouhodobý výkon s využitím nadmíru spolehlivých součástí a ochranných obvodů s automatickým resetováním pro ochranu před přetížením u každého reproduktoru.

Kontrola kvality

Každý neviditelný reproduktor Stealth Acoustics je před odesláním dvakrát samostatně testován. Nejprve je reproduktor analyzován elektronicky a následně je každý reproduktor poslouchán lidským uchem, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita zvuku.

Výrobky a technologie společnosti Stealth Acoustics získaly mnoho uznání a ocenění, včetně:

Nakupujte zde>