Technická podpora
Kamera

Kamerové
systémy

AVTECH/CCTV
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
MAZi/NUUO
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Hikvision
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Dahua
Ing. Antonín HORÁK +420 605 295 751 horak@stasanet.cz
Fotopasti
Martin HÁJEK +420 603 294 595 hajek@stasanet.cz
Docházka

Docházkové a přístupové
systémy

Václav NOVÁK +420 775 020 212 novak@stasanet.cz
Ing. Zbyněk LUKÁŠ +420 775 020 211 lukas@stasanet.cz
 
Videotelefony

Domácí
videotelefony

Commax/Farfisa/Tesla
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Jan ZLÁMAL +420 733 355 631 zlamal@stasanet.cz
EZS

Elektronické zabezpečovací
systémy

Jablotron
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
Paradox
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
EPS

Ostatní

+420 272 660 193 podpora@stasanet.cz
Novinky e-mailem! ?
Získejte přístup k novinkám z oblasti bezpečnostní techniky:
  
Archiv

 

Odborné články

Doručovací metody:

GLS Os. odběr

Způsoby platby:

Dobírka Převod Hotově PayPal

Visa MC Maestro PayU

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Zboží 18 / 20
Porovnat

DS-3E1318P-E, web managed switch 16x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 230W, dosah až 250m

DS-3E1318P-E, web managed switch 16x100TX PoE + 2x Gb Uplink Combo port, 230W, dosah až 250m
Kód: ART07493 Kód výrobce: 301800859 Výrobce: HikVision Záruka: 24 měsíců
Katalogová cena bez DPH: 6.187 Kč Katalogová cena s DPH: 7.486 Kč
Skladem: 1-5 ks Externí sklad: 6-10 ks Vaše cena bez DPH: 6.187 Kč Vaše cena s DPH: 7.486 Kč
  • Web management (VLAN, Multicast...)
  • PoE porty: 16x 10/100Mbps RJ45 ports
  • Uplink porty: 2x Gb Combo ports
  • Network standard: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3af, 802.3at
  • Switching capacity: 7,2Gbps
  • High priority ports: Port 1-8
  • Forwarding mode: Store-and-forward
  • MAC address Table: 4k
  • PoE standard: IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • PoE Power: max. 230W
  • Port max power 30W
  • Dosah až 250m na každý port (Extend mode ON, 10Mbps, CAT 5e)
  • Napájení: 100-240V AC, 50/60Hz
  • Spotřeba energie: ≤250W
  • Přepěťová ochrana pro port: 4KV
  • Přepěťová ochrana pro zdroj: 6KV
  • Pracovní teplota: 0℃ - 40℃
  • Pracovní vlhkost: 10% - 90%, non-condensing
  • Skladovací teplota/vlhkost : -40℃ - +70℃ / 5% - 90%
  • Skladovací vlhkost: 5% - 90% , non-condensing
  • Hmotnost: 3.72kg
  • Rozměry: 440 x 285 x 43mm
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Počet portů s PoE 16
Počet portů 18 + 2× SFP
Počet portů Up/Link 2 / 2× SFP
Hmotnost 3720 g
Délka 285 mm
Šířka 440 mm
Výška 43.2 mm
Název Typ dokumentu Velikost Přidáno
Pro stažení souboru musíte být přihlášen na webu!
Technický list DS-3E1318P-E (EN)
Prospekt 642.9 kB 2018-06-05 10:55:51
S tímto zbožím kupují
Montážní sada do racku pro řadu DS-77xx/73xx, 1,5U 19" Montážní sada 1,5U Kód: ART08559
Montážní sada do racku pro řadu DS-77xx/73xx, 1,5U 19"
Vaše cena bez DPH69 Kč
Skladem
>10 ks
HK-SFP-1.25G-20-1310 - SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber HK-SFP-1.25G-20-1310 Kód: ART09363
SFP modul 1,25 Gbps, Single-mode, Single fiber
Vaše cena bez DPH943 Kč
Skladem
1-5 ks
HDD-6TB, WD Purple 6000GB, 64MB cache, WD60PURX, Western Digital HDD-6TB Kód: ART00364
Pevný disk WD Purple, SATA III, 6 TB, trvalý provoz 24 x 7, doporučený pro digitální záznamové zařízení, 3 roky záruka
Vaše cena bez DPH4.372 Kč
Skladem
1-5 ks
DS-7732NI-I4, NVR pro 32 IP kamer (256/256 Mbps), až 12Mpx, 4x SATA, RS-485, alarm I/O, Hikvision DS-7732NI-I4 Kód: ART00183
32-kanálové NVR, záznam a přehrávání až 12Mpx, datový tok 256/256 Mbps, 4×SATA (max. 24TB), HDMI, alarm I/O, audio I/O, RS-485, RS-323
Vaše cena bez DPH15.801 Kč
Skladem
>10 ks