Technická podpora
Kamera

Kamerové
systémy

AVTECH/CCTV
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
MAZi/NUUO
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Hikvision
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Dahua
Ing. Antonín HORÁK +420 605 295 751 horak@stasanet.cz
Fotopasti
Martin HÁJEK +420 603 294 595 hajek@stasanet.cz
Docházka

Docházkové a přístupové
systémy

Václav NOVÁK +420 775 020 212 novak@stasanet.cz
Ing. Zbyněk LUKÁŠ +420 775 020 211 lukas@stasanet.cz
 
Videotelefony

Domácí
videotelefony

Commax/Farfisa/Tesla
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Jan ZLÁMAL +420 733 355 631 zlamal@stasanet.cz
EZS

Elektronické zabezpečovací
systémy

Jablotron
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
Paradox
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
EPS

Ostatní

+420 272 660 193 podpora@stasanet.cz
Zde se nacházíte: / Docházkové systémy - | Stasanet.cz
Novinky e-mailem! ?
Získejte přístup k novinkám z oblasti bezpečnostní techniky:
  
Archiv

 

Odborné články

Doručovací metody:

GLS Os. odběr

Způsoby platby:

Dobírka Převod Hotově PayPal

Visa MC Maestro PayU

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Docházkové systémy

Automatizovaný docházkový a přístupový systém slouží k evidenci docházky, sledování pohybu zaměstnanců v průběhu pracovní doby a k přípravě podkladů pro zpracování mzdové agendy. Díky širokým možnostem a rozumné ceně lze docházkový systém aplikovat jak v malých firmách, tak ve velkých provozech s tisíci zaměstnanců.Používáním docházkového systému dosáhnete omezení chybovosti při zpracování dat o docházce, efektivnějšího využívání pracovní doby, zvýšení pracovní morálky, vyloučení neoprávněných přesčasových hodin. Dále dosáhnete časových a tím i finančních úspor při zpracování informací o docházce a přípravě podkladů pro mzdy. Na základě výše uvedených skutečností lze velmi snadno vypočítat rychlou návratnost prvotní investice na pořízení systému.


Software

Program ADS je komfortní a vysoce sofistikovaný program pro zpracování komplentí docházkové agendy. Docházkový software integruje také kompletní přístupový systém, který umožňuje na základě evidence průchodu ovládání dveří a vjezdů dle nastavení přístupových práv. Nastavit lze například zamezení přístupu do firmy mimo pracovní dobu. Zpracovaná data z terminálů Vám program přehledně graficky zobrazí s možností manuální úpravy. Do již zobrazených dat můžete vkládat operace a upravovat stávající záznamy. Všechny provedené změny jsou zvýrazněny tak, aby ruční úprava dat byla zřetelně označena. U vložených údajů je zaznamenáno jméno uživatele, který úpravu provedl.

Pomocí propracovaného systému přístupových práv můžete editaci docházky omezit pouze pro osoby, které mají právo docházku upravovat. Při úpravě dat máte možnost nahlédnout do původních dat ze čteček. V případě vícesměnného provozu program automaticky přiřadí zaměstnanci odpracovanou směnu a správně vypočítá příplatky za odpolední, noční směny případně soboty, neděle. Samozřejmostí je propracovaný systém výpočtu přesčasů, kde mistr může rozhodovat o převádění, proplácení nebo stornování přesčasů. V programu lze snadným způsobem plánovat absence a získat tak přehled i o budoucí docházce jednotlivých zaměstnanců. Plánovaní absencí jako i průběžné sledování docházky lze také prostřednictvím internetu přes běžný webový prohlížeč.

Vyhodnocení výsledků probíhá v měsíčních obdobích, ale lze nastavit libovolný jiný interval (1, 2, týdny, 10 dnů...).

Zpracovanou docházku lze upravovat na základě oprávnění. Program obsahuje systém schvalování docházky oprávněnými osobami. Schvalovat docházku můžete ve třech hierarchických úrovních - zpracováno, zkontrolováno, schváleno. Při schvalování docházky je možno dodržovat časovou hierarchii.

Pro výstup výsledků je k disposici velké množství předvolených tiskových sestav, které lze prohlížet na obrazovce nebo tisknout. V editoru sestav lze vytvářet vlastní tiskové sestavy a grafy. Dále jsou k disposici různé formáty exportů jak obecné (TXT, CSV, RTF, HTML, XLS, JPG), tak strukturované pro konkrétní mzdové a personální systémy do kterých se přenášejí docházková data pro zpracování mezd.
  Sortiment docházkových systémů

  

Základní vlastnosti systému
  • universální použití (jedno i vícesměnné provozy)
  • pevná i pružná pracovní doba
  • plně parametrické výpočty (zaokrouhlování, omezení...)
  • propracovaný systém sledování přesčasů
  • automatické generování přestávek
  • velké množství výstupů (náhledy, tisky, exporty)
  • kombinace s přístupovým systémem
  • spolupráce s dalšími personálními systémy
  • komunikace s pobočkami
  • rozumné pořizovací náklady


Princip činnosti

Každý zaměstnanec má přiděleno osobní identifikační médium, kterým se identifikuje při evidenci na terminálu. Toto médium může být také využíváno pro další činnosti (kontrola vstupu, objednávka stravy apod.). Evidenční docházkové terminály jsou umístěny na klíčových místech objektu (hlavní vchody, vstupy na pracoviště). Umožňují evidovat až 50 různých druhů průchodů. Pro každou operaci lze definovat způsob chování při dalším zpracování (způsob zápočtu, automatické ukončení nebo opakování, zaokrouhlování,...). Při průchodu kontrolním místem zvolí zaměstnanec druh průchodu (příchod, odchod, přerušení..) a přiloží identifikátor. Údaje o průchodech včetně přesného data a času jsou uloženy v terminálu a přenášeny do počítače kde probíhá vyhodnocení docházkovým softwarem.