Technická podpora
Kamera

Kamerové
systémy

AVTECH/CCTV
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
MAZi/NUUO
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Hikvision
Jiří JONÁK +420 731 652 004 jonak@stasanet.cz
Jan STOJKOVIČ +420 603 157 407 stojkovic@stasanet.cz
Dahua
Ing. Antonín HORÁK +420 605 295 751 horak@stasanet.cz
Fotopasti
Martin HÁJEK +420 603 294 595 hajek@stasanet.cz
Docházka

Docházkové a přístupové
systémy

Václav NOVÁK +420 775 020 212 novak@stasanet.cz
 
Videotelefony

Domácí
videotelefony

Commax/Farfisa/Tesla
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Jan ZLÁMAL +420 733 355 631 zlamal@stasanet.cz
EZS

Elektronické zabezpečovací
systémy

Jablotron
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
Paradox
Břetislav VYTŘÍSAL +420 607 090 200 vytrisal@stasanet.cz
Radomil GRUND +420 731 148 031 grund@stasanet.cz
EPS

Ostatní

+420 272 660 193 podpora@stasanet.cz
Novinky e-mailem! ?
Získejte přístup k novinkám z oblasti bezpečnostní techniky:
  
Archiv

 

Odborné články

Doručovací metody:

GLS Os. odběr

Způsoby platby:

Dobírka Převod Hotově PayPal

Visa MC Maestro PayU

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

10 důvodů, proč si pořídit IP systém AVTech

10 důvodů, proč si pořídit IP systém AVTech - | Stasanet.cz    Výhody megapixelového digitálního rekordéru AVH-306 a IP kamer AVTech v 10 bodech.

1) Excelentní poměr cena/výkon

Slovy klasika, „o peníze jde až v první řadě“. Srovnáte-li si ceny kamer AVTech s jinými výrobci, uvidíte, že cena je často výrazně nižší oproti srovnatelné konkurenci. Stejná situace je i u záznamových zařízení – konkurence buď v dané cenové kategorii srovnatelný model nenabízí nebo za podobnou cenu dostanete hůře vybavené zařízení - mnohá zařízení jiných výrobců např. nenabízí zobrazení IP kamer na monitoru/ ovládání pomocí myši bez použití dalšího PC.

2) Vysoká citlivost kamer

Potvrzením přísloví „Za muže mluví jeho činy, za produkt jeho spokojení zákazníci“ je i následující kladné hodnocení, které nám zaslal pan Pavel S.:
„Co nás na kamerovém systému od firmy AVTech skutečně zaujalo, je vysoká citlivost použitých IP kamer, která se kladně projevuje při nočním sledování. Instalací kamerových systémů se zabýváme již více než 12 let a tak víme, že IP kamery jsou obecně méně citlivé než starší, analogové kamery. Noční pohled kamer AVTech se může směle rovnat obrazu z analogové kamery, navíc díky svému vysokému rozlišení poskytuje větší množství detailů. Porovnali jsme kamery AVTech s jinými IP kamerami od našeho tehdejšího dodavatele a obraz kamer AVTech byl již na první pohled výrazně lepší. Od té doby spolupracujeme v oblasti kamerových systémů výhradně s Vaší společností a tohoto rozhodnutí v žádném případě nelitujeme. Jsme totiž našim zákazníkům schopni nabídnout dostatečně kvalitní kamery za rozumnou cenu. Po našich pozitivních zkušenostech mohu tyto IP kamery vřele doporučit všem Vašim zákazníkům.“

 

IP kamera AVTECH AVM-357A IP kamera AVTECH AVM-328A IP kamera AVTECH AVM-301

3) Snadná instalace

Říkají Vám něco pojmy jako „IP adresa“, „síťová maska“, „výchozí brána“? Pokud ne, tak nezoufejte. IP kamerové systémy AVTech zvládne zapojit a zprovoznit opravdu každý! Záznamová zařízení totiž obsahují unikátní funkci Plug&Play, která automaticky zkonfiguruje připojené IP kamery a nastaví jim všechny potřebné parametry. Kamery a záznamové zařízení stačí zapojit do síťového přepínače (switche) a během 3 minut se kamery automaticky sami naleznou a zkonfigurují. Poté již pouhým jedním kliknutím myši potvrdíte zobrazení kamery na monitoru a můžete začít sledovat. Podporuje-li Váš router funkci uPnP, nemusíte být IT experti, abyste se mohli ke kamerovému systému AVTech připojit přes internet a sledovat tak např. chod ve Vaší firmě odkudkoliv a kdykoliv!

4) HDMI výstup a ovládání pomocí myši

Záznamová zařízení AVH-306 obsahují HDMI výstup, který dovoluje zobrazení obrazu z kamer na moderních televizních přijímačích a počítačových monitorech. Další skvělou možností těchto zařízení je i integrovaný port pro připojení myši. Záznamová zařízení AVH-306 tak můžete snadno ovládat a na rozdíl od produktů jiných výrobců tak nepotřebujete pro plné ovládání další počítač.

5) Skvělá podpora prohlížečů a mobilních zařízení

Používáte ve své firmě počítače Apple nebo PC s operačním systémem Linux? Na rozdíl od jiných výrobců IP kamer není zobrazení kamer omezeno na technologii ActiveX a prohlížeč Internet Explorer. Používat tak můžete i své oblíbené prohlížeče jako Mozilla Firefox, Google Chrome či Safari.
Široká podpora není omezena pouze na prohlížeče v počítačích, ale vztahuje se i na mobilní platformy. Ke kamerám se lze připojit pomocí aplikace Eagle Eyes ze zařízení iPhone, iPad, mobilních telefonů s operačním systémem Android, BlackBerry, Symbian a Windows mobile, tzn. prakticky všechny současné platformy chytrých telefonů. Aplikace Eagle Eyes plně podporuje dotykové ovládání.

6) Komplexní ekosystém

Mnoho výrobců IP kamer (zejména menší čínští výrobci) nabízí pouze IP kamery a neřeší problém, kam bude obraz zaznamenáván. Záznamová zařízení jsou tak často produktem jiných firem. Pak stačí drobná změna v použitém komunikačním protokolu a IP kamery nebudou se záznamovým zařízením komunikovat. Protože společnost AVTech nabízí nejen IP kamery, ale je výrobcem záznamových zařízení, jsou všechny jejich produkty schopné plné interoperability.

7) Snadná záměna za analogový systém

Vlastníte či spravujete dosluhující analogový kamerový systém a přemýšlíte, jak jej lze nahradit či rozšířit? S produkty AVTech to není žádný problém, vývojářům této firmy se podařilo vyřešit mnoho aspektů přechodu z analogového systému na moderní IP systém:

    • Investovali jste do analogové kamery a chcete si ji v novém IP systému ponechat? Potom použijte video server AVX-931ZVA, kam připojíte analogovou kameru a výstup tohoto modulu je už možné připojit do IP záznamového zařízení. Problémem není ani připojení otočných kamer – videoserver obsahuje port RS485, který slouží k ovládání telemetrie analogových kamer.
    • Investovali jste dříve do analogového systému a záměna za IP systém není možná z důvodu nesnadné výměny koaxiální kabeláže? Pořiďte si sadu modulů AVX-912T/ AVX-912R, které umožňují přenášet obraz z IP kamer až na vzdálenost 400m.
    • Přenos IP kamer po koaxiálním vedení je však pouze jedna část problému. Lze pomocí koaxiálního kabelu přenést i obraz na monitor a to ve vysokém rozlišení? Jak vyřešit ovládání myší nebo použití dálkového ovladače? Odpovědí na tyto otázky je použití sady modulů AVX916T/AVX916R, které Vám umožňují tato data přenášet až na vzdálenost 100m po jednom jediném koaxiálním kabelu!

8) Systém chytrého nahrávání

Velké množství záznamových zařízení pro IP kamery od jiných výrobců umožňuje nastavit parametry záznamu pro všechny situace stejně. Tyto záznamová zařízení pak nahrávají video vždy ve stejném rozlišení a kvalitě bez ohledu na to, zda je např. detekován pohyb před kamerou. Záznamová zařízení AVTech AVH-306 jsou jiná – umožní Vám nastavit parametry záznamu zvlášť pro každou situaci a ušetří Vám tak mnoho místa na pevném disku.

9) Funkce PUSH video

Společnost AVTech je celosvětovou jedničkou v oblasti mobilního sledování. Funkce PUSH Video umožní přenos krátké videosekvence na Váš mobilní telefon (iPhone, iPad, Android) do 5 sekund od vzniku poplachové události. Nejedná se o pouhý přenos snímku pomocí e-mailu či odeslání SMS jako u jiných výrobců, funkce PUSH Video je více stabilní a přímo uzpůsobená pro potřeby mobilního sledování. Při pouhém poslání e-mailu/SMS není totiž zaručena doba doručení a Vy se tak o události můžete dozvědět se značným zpožděním.

10) Zavedený výrobce s letitou zkušeností

S rozvojem IP technologií vstoupilo na trh mnoho firem, které nemají dlouholetou zkušenost s kamerovou technikou a dříve se věnovali produkci prvků pro počítačové sítě, často je jejich jedinou konkurenční výhodou pouze nižší cena. Výsledkem pořízení takových IP kamer je pak kamerový systém, kde kamery nezobrazují správně barvy, nejsou dostatečně citlivé, neumí si dobře poradit s protisvětlem, nenabízí žádný vlastní záznamový software či zařízení (NVR) atd. Společnost AVTech má za sebou více než 16 let zkušeností s produkcí kamer a záznamových zařízení, což zaručuje, že si pořídíte vyzrálé a profesionální zařízení, které nebude trpět obdobnými nedostatky. Neméně důležitý je i výběr partnera, od kterého Váš kamerový systém nakupujete. Naše společnost Stasanet jako autorizovaný distributor výrobce AVTech a její partneři (spolupracující instalační firmy) Vám nabízí možnost předvedení vybraných IP kamer a dále profesionální technickou podporu při instalaci kamerového systému.